Doplňky k lodžiím a balkonům

Dodatečná výplň zábradlí:

rámový

Používá se pro utěsnění zábradlí s klasickou příčkovou nebo tyčovou výplní při instalaci přídavného zasklení lodžie. Jako celoplošná výplň se využívají bezpečnostní lepená nebo kalená skla, polykarbonáty i kompozitní desky. Takto použitá výplň nemění celkový ráz stavby a zvyšuje bezpečnost i energetickou bilanci lodžie při zachování snadné údržby.Zastřešení lodžií

Pro stavbu panelákového zastřešení lodžií používáme moderní materiály hliník a sklo. Řešení nabízíme na míru v souvislosti s povětrnostními vlivy a ostatními stavebními prvky domu. Lakovaná konstrukce z hliníkových profilů bude navržena na základě společné dohody s naším odborným poradcem.

rámový


Nástěnný sušák:

rámový

Lodžiový hliníkový nástěnný sušák na prádlo umožňuje variabilní rozmístění šňůr pomocí posuvných plastových jezdců. Ty vám umožní využívat potřebný počet šňůr. Sušáky se vyrábí v různých šířkách z hliníkového profilu v šedé barvě s bočními plastovými krytkami ve stejném odstínu.Sušák na prádlo pro uchycení ke stropu:

rámový

Stropní sušák s pevným uchycením šňůr. Vyroben je z kovu a povrchově ošetřen dokonalým práškovým lakováním – KOMAXITEM. Trvanlivost háčkům na šňůry zajišťuje materiál pozink. Standardně dodáváme balkonový sušák v barvě bíléDržák antény a satelitu:

Slouží k uchycení satelitu k zábradlí i na zeď. Hliníkový držák tvaru L se dodává v různých délkách obou stran. Barvou se přizpůsobí zábradlí nebo jiným architektonickým prvkům a nenarušuje vzhled domu. Svou konstrukcí je předurčen k dlouhé trvanlivosti. Při použití na zábradlí je lépe zadat umístění a množství satelitních držáků již při jeho výrobě. Otvory pro uchycení budou navrtány již před lakováním a dosáhne se tak dokonalé, trvanlivé konstrukce.

rámový

Napište námLeave this field empty


Kontaktní informace

Pobočka Brno
IBC Příkop 843/4
602 00 Brno
Tel.: +420 530 334 841

Pobočka Praha
Plaská 622/3
150 00 Praha 5
Tel.: +420 212 241 284

E-Mail: info@gress.cz
Web: www.gress.cz
Web: www.gress-dvere.cz

Zavoláme Vám zpět

Zadejte telefónní čislo:
Zavoláme Vám zpět