Plastová okna

Ne nadarmo se plastová okna stala neodmyslitelnou součástí moderních domovů. Svým atraktivním vzhledem a skvělými užitnými vlastnostmi představují plastová okna ideální stavební prvek pro každého, kdo staví nebo rekonstruuje svůj dům či byt. Ve společnosti GRESS si tuto skutečnost plně uvědomujeme a proto svým klientům prostřednictvím poboček v Brně a Praze nabízíme plastová okna té nejvyšší kvality.

A proč byste si měli pořídit právě plastová okna? Odpovědí je hned několik:

  1. Skvělá tepelná a zvuková izolaceplastová okna dosahují skvělých výsledků v oblasti izolace, zabraňují úniku tepla z místnosti, v létě naopak zabraňují průniku horkého vzduchu dovnitř. Působí také jako výborný zvukový izolant a snižují hlučnost venkovního okolí. Tím se plastová okna stávají vhodná i pro domy ve velkoměstech.
  2. Pevnost a dlouhá životnostplastová okna jsou pevná, odolná a disponují dlouhou dobou životnosti i v případech, kdy jsou často používaná.
  3. Minimální nároky na údržbu – o plastová okna se nemusíte téměř starat, stačí je jen občas umýt a velmi zřídkakdy promazat třecí plochy kování.

Vsaďte na osvědčenou kvalitu, volbou plastových oken nemůžete udělat chybu. V pobočkách společnosti GRESS v Brně nebo Praze vám rádi poradíme s výběrem pro vás těch nejvhodnějších plastových oken, jež okamžitě zpříjemní a zkrášlí vaše bydlení.

Napište námLeave this field empty


Kontaktní informace

Pobočka Brno
IBC Příkop 843/4
602 00 Brno
Tel.: +420 530 334 841

Pobočka Praha
Plaská 622/3
150 00 Praha 5
Tel.: +420 212 241 284

E-Mail: info@gress.cz
Web: www.gress.cz
Web: www.gress-dvere.cz

Zavoláme Vám zpět

Zadejte telefónní čislo:
Zavoláme Vám zpět