Zábradlí k lodžiím

Moderní špičkový systém hliníkového zábradlí jen s deskovou výplní určený především pro panelové domy a novostavby.  Jedná se o ucelený systém hliníkových profilů speciálně navržených pro konstrukce lodžiových zábradlí. Toto jedinečné provedení zaručuje dokonalé zpracování, nejlepší uživatelský komfort, 100% estetičnost, maximální bezpečnost a téměř neomezenou životnost tohoto prověřeného produktu.

rámový

Mezi hlavní přednosti systémového zábradlí patří mnohočetná variabilita tvarového i barevného provedení. Již v základní ceně je každé zábradlí po přesné výrobě na požadovaný rozměr upraveno technologií práškového lakování (komaxitování) do požadovaného odstínu RAL. Všechny profily a komponenty jsou dílem našich skvělých návrhářů.  Profesionální zpracování a nadčasový design celého výrobku je u nás samozřejmostí.

rámový

Minimální zátěž pro konstrukci Vašeho domu - masivní konstrukce systému zábradlí v sobě skrývá velmi nízkou hmotnost hliníkových slitin a stavební konstrukci Vašeho domu zatíží minimálně.

Vysokou variabilitu provedení  - varianty výběru provedení se nabízejí z několika možných typů konstrukcí. Další atypické konstrukce jsou na přání klienta nebo vyplynou ze specifických požadavků dané realizace.

Bezúdržbové nerezové provedení - na rozdíl od ocelových zinkovaných zábradlí nekoroduje povrchově a ani vnitřně. Povrchová úprava komaxitovým lakem navíc zaručuje jeho prakticky neomezenou životnost a estetickou hodnotu.

Jednoduchou montáž i obměny  - systémové zábradlí je svou konstrukcí uzpůsobeno tak, že jeho montáž zvládne hravě téměř každý. Výhodou je bezesporu velmi rychlá a jednoduchá výměna výplní, díky speciálním zasklívacím lištám s celoobvodovým zámkem „click“, bez složitého použití nářadí.

Možnost bezproblémové instalace klempířských prvků - spodní profil zábradlí může být vybaven drážkou pro instalaci okapnice pod zábradlím, která dokonale zamezí erozi stavební konstrukce. Stejným způsobem je možno doplnit i vnitřní klempířské zakrytí mezery pod zábradlím při instalaci zasklívacích systémů lodžií a balkonů. Oboustranné těsnění – konstrukce je vybavena oboustranným profilovým těsněním z EDPM pryže, což zaručuje jeho 100% izolaci proti vodě. Díky vnějšímu těsnění se neusazují nečistoty a mech v prostoru mezi konstrukcí a skleněnou výplní.

Výhody tohoto zábradlí:

Svařovaný a velmi pevný typ zábradlí
Nstízká váha celé konstrukce
Vysoká kvalita a dlouhá životnost
Nadčasový design
Mnohočetná variabilita tvarového i barevného provedení
Bezúdržbová povrchová úprava – komaxit celé škály RAL
Bezproblémová výměna výplní systémem „Click“
Snadná a rychlá montáž
Zábradlí je vhodné pro instalaci zasklívacích systémů

Napište námLeave this field empty


Kontaktní informace

Pobočka Brno
IBC Příkop 843/4
602 00 Brno
Tel.: +420 530 334 841

Pobočka Praha
Plaská 622/3
150 00 Praha 5
Tel.: +420 212 241 284

E-Mail: info@gress.cz
Web: www.gress.cz
Web: www.gress-dvere.cz

Zavoláme Vám zpět

Zadejte telefónní čislo:
Zavoláme Vám zpět