Ohlasy našich zákazníků

Vojtěch Bernatský

Vážená firmo GRESS CZ,
Dne 6.12.2017 jste nám prováděly zasklívání lodžie.
Všechny práce byly provedeny s vysokou kvalitou a odborností i když počasí nám při tom moc nepřálo. Celý systém funguje bezchybně a jeho funkci pracovník velice ochotně vysvětlil celé rodině. Ještě jednou bych chtěl na závěr pochválit velice profesionální přístup k práci pracovníka a všech vašich dalších pracovníků, kteří se na přípravě akce podíleli.
S pozdravem Váš spokojený zákazník Vojtěch BERNATSKÝ

rámový

Jaroslav Satoranský

Dne 12.5.2014 jsme absolvovali výměnu oken za plastová. Rád bych vám oznámil, že jsme byli s tříčlennou partou velmi spokojeni. Přejeme firmě Gress hodně úspěchu.

Dopis od p.Satoranského

rámový

Jan Ruta, Praha 5

Přeji hezký den.
Vaší firmou nám byla provedena montáž, jak balkonového zasklení tak i výměna vchodových dveří. Nelituji toho, protože práce byla provedena přesně tak, jak by podle mých představ to mělo vypadat Děkuji a přeji vše dobré.

Eduard Kessler

Před příchodem Vašeho pracovníka jsem byl nervozní jak vše dopadne,ale bylo to vše zbytečné.
Pan Voráček přišel ve stanovenou hodinu,ale měl jsem obavu jak bude snášet velké vedro když se blížilo poledne.Věřte nevěřte, vzhledem k jeho povaze a pracovní shopnosti nebylo co řešit.Nejen že odvedl vysoce kvalitní práci,ale výborně jsme spolu komunikovali.
Protože jsem sám,tak jsem přišel i na jiné myšlenky.Tyto povídky Vás asi nezajímají. Výborná barva,výborná montáž,výborné provedení,výborný dojem a poslali jste nejlepšího člověka.
Za to Vám velké díky.Velmi spokojený.

Lukáš B., Brno

Děkuji Vám za kvalitně odvedenou práci na našem domě - dveře i okna vypadají opravdu skvěle a montážní parta to zvládla rychle a bez problémů.

Za nás velká pochvala za práci i cenu, je vidět, že vašemu oboru rozumíte.

Hana Barcalová

Vážení,
dovolte mi vyjádřit pochvalná slova na adresu Vašich 3 pracovníků, kteří dne 1. prosince t.r. instalovali plastová okna na adrese Krynická 23, Praha 8. Jejich postup byl nejen profesionální, ale i ohleduplný k okolí. Práce byla odvedena kvalitně a byt předán ve vzorném pořádku.
S pozdravem

Milan Hříbal, Kladno

Minulý týden jsme se konečně dočkali a došlo k výměně plastových oken spojene i s vyzděním.Zpočátku se nám víc jak měsíc čekání zdálo dlouhé ale nakonec vše sedlo.Počasí vyšlo super a vše proběhlo bez nejmenších problemu.Opravdu zruční řemeslnici odvedli dobrou práci ,vše po sobě uklidili.a tak jak bylo sjednáno tak to bylo i dodrženo včetně ceny. Vaši solidní firmu doporučím určitě i sousedum v domě.
Díky a hezký den

Jan Košťál

31.7.2015 nám byla Vaší firmou Gress namontována balkonová sestava. Práci prováděla skupina pana A.. Rádi bychom jim touto cestou ještě jednou poděkovali za precizně odvedenou práci, jak demontáž kovových starých oken, tak montáž nové sestavy a hlavně zednické zapravení bylo odvedeno v nejvyšší kvalitě. Balkonová sestava se nám moc líbí, včetně parapetů, máme ji namontovanou 2 týdny, takže se zatím nevyjadřujeme ke kvalitě ale věříme, že bude také prvotřídní.
Zkušenost s Vaší firmou jsme udělali velmi dobrou a určitě Vaši práci můžeme doporučit.
Zdravím.

Jaroslava Berková, Praha 5

Dobrý den vážení,
měla jsem tu dnes z Vaší firmy pana Audyho s kolegou ( bohužel jeho jméno nevím) kteří mi provedli výměnu balkonové okenní sestavy. Byla jsem příjemně překvapená jejich pečlivostí a ochotou. Bohužel v dnešní době to není vždy součástí dobré práce.
eště jednou chci poděkovat a popřát Vám samé takové dobré pracovníky! Ať se Vám všem daří!

Eva Hýlová

Děkuji Vám za kvalitně provedenou výměnu plastových oken a zasklení balkonu. Pracovníci Vaší firmy odvedli skvělou práci, i když zrovna zasklení balkonu probíhalo v létě za strašného vedra. Protože jsem neměla celou částku v hotovosti, bylo mi nabídnuto, že část můžu mít na splátky, což jsem s radostí uvítala.

Vaší firmu můžu kdykoliv doporučit. Díky a hezký den

Rendlová Zuzana, Praha 4

Vážení, váš zaměstnanec u nás montoval zasklení balkonů. Byl velice slušný, vstřícný a práce mu šla pěkně od ruky. Vše si po sobě uklidil. Řádně nás informoval o používání zasklení balkonů. Kdybych měla hodnotit jeho přístup k práci tak bych dala výbornou.

S pozdravem Rendlová Zuzana

Pán Lhotský

Dojem z dnešní dodávky a montáže dle smlouvy 16048 velmi dobrý. Pánové byli příjemní, korektní a pokud mohu posoudit odborně velmi zdatní.

Johánkovi, Praha 9

Dobrý den, chceme Vám tímto poděkovat za práci provedenou Vaším pracovníkem.
Objednali jsme si u Vás zasklení lodžie, p. Voráček pracoval s dobrou náladou a profesionálně i přes nepřízeň počasí. Jsme velmi spokojeni.

Děkujeme Johánkovi, Praha 9

Libor Hlavatý

Dobrý den,
Předem mého mailu přijměte prosím MÉ UPŘÍMNÉ PODĚKOVÁNÍ, jak za poskytnutou obchodní slevu, tak za dodání zasklení lodžie (na základě smlouvy o dílo 17135), i přes menší výrobní problémy (které se mohou samozřejmě nechtěně vyskytnout), což určitě nezastiňuje celkový výborný stav celého díla. Zde bych též chtěl upozornit na VYSOKOU PROFESIONÁLNÍ ÚROVEŇ montážníka pana Voráčka, jak v provedení montáže, tak i k přístupu k zákazníkům, takže i jemu patří mé poděkování.

Libor Hlavatý - vedoucí výroby CASELINER s. r. o.

Ukázka dveří a okna

rámový rámový

Napište námLeave this field empty


Kontaktní informace

Pobočka Brno
IBC Příkop 843/4
602 00 Brno
Tel.: +420 530 334 841

Pobočka Praha
Plaská 622/3
150 00 Praha 5
Tel.: +420 212 241 284

E-Mail: info@gress.cz
Web: www.gress.cz
Web: www.gress-dvere.cz

Zavoláme Vám zpět

Zadejte telefónní čislo:
Zavoláme Vám zpět